Co je u nás nového?

 

Milé jin jogínky, milí jin jogíni,
srdečně Vás zvu na svou první dlouhou jin jógu v Peace Yoga studiu, která se koná na prahu vstupu do podzimního období.
Páteční večer je ideální na hluboké zrelaxování po pracovním týdnu, intenzivní protažení celého těla a regenerace mysli. Celé 2,5 hodiny budeme mít sami pro sebe, dovolíme si vypnout, zastavit,...

Unikátní koncept spojení výuky angličtiny a pohybu pro děti je založený na myšlence aktivaci těla i mysli a rozproudění energie na začátku a následně díky tomu snazší koncentraci na výuku.

NOVĚ MÁME VE STUDIU BOMBY pro relaxační koupel - bombu jednoduše vhoďte do vany s vodou a odpočívejte. Po józe naprosto ideální regenerace!

Ve středu 1.7.2020 od 20h proběhne ve studiu neformální setkání lektorů - stávajících i nových tváří studia - s Vámi, našimi klienty. Těšit se můžete na občerstvení, tombolu a malý dárek.

Milí přátelé, NEOMEZENÉ LETNÍ PERMANENTKY (volný vstup na všechny lekce po dobu dvou měsíců za 1500 Kč!) si můžete již nyní objednávat na emailu info@peaceyoga.cz, permanentky pro vás budou připraveny při první červencové návštěvě studia. Uhradit je můžete převodem na účet , přes zaslaný QR kód nebo při vyzvednutí přímo ve studiu.