Co je u nás nového?

 

Máme pro vás pořádnou dávku imunity pod stromeček! Ayurvédský džem, kokosový olej v bio kvalitě, lekce jógy u nás dle výběru plus dárek v hodnotě 100 korun zdarma!

Děkujeme, že s námi zůstáváte ve spojení! Vaše podpora je pro nás naprosto klíčová, protože ani na dotace na nájemné od státu nemáme bohužel nárok.

Studio jsme byli nuceni kvůli vládním restrikcím ze dne na den uzavřít, ale žijeme dál skrz vysílání live lekcí!

Milé jin jogínky, milí jin jogíni,
srdečně Vás zvu na svou první dlouhou jin jógu v Peace Yoga studiu, která se koná na prahu vstupu do podzimního období.
Páteční večer je ideální na hluboké zrelaxování po pracovním týdnu, intenzivní protažení celého těla a regenerace mysli. Celé 2,5 hodiny budeme mít sami pro sebe, dovolíme si vypnout, zastavit,...

Unikátní koncept spojení výuky angličtiny a pohybu pro děti je založený na myšlence aktivaci těla i mysli a rozproudění energie na začátku a následně díky tomu snazší koncentraci na výuku.

NOVĚ MÁME VE STUDIU BOMBY pro relaxační koupel - bombu jednoduše vhoďte do vany s vodou a odpočívejte. Po józe naprosto ideální regenerace!

Ve středu 1.7.2020 od 20h proběhne ve studiu neformální setkání lektorů - stávajících i nových tváří studia - s Vámi, našimi klienty. Těšit se můžete na občerstvení, tombolu a malý dárek.

Milí přátelé, NEOMEZENÉ LETNÍ PERMANENTKY (volný vstup na všechny lekce po dobu dvou měsíců za 1500 Kč!) si můžete již nyní objednávat na emailu info@peaceyoga.cz, permanentky pro vás budou připraveny při první červencové návštěvě studia. Uhradit je můžete převodem na účet , přes zaslaný QR kód nebo při vyzvednutí přímo ve studiu.