Co je u nás nového?

 

V pondělí 17.5.2021 otvíráme studio! Věříme, že se na živé lekce těšíte stejně jako my, proto jsme rádi za otevření byť v omezeném režimu.

Pokud vás trápí mírné či vážnější zdravotní obtíže, můžete na jejich řešení přijít s pomocí zkušené lektorky a terapeutky Jarmily Kučmášové, se kterou jsme se domluvily na online workshopu "Jógou a jídlem k dobré imunitě".

Dle vládního nařízení přecházíme opět od 18. 12. 2020 pouze do online režimu.

Ve čtvrtek 3.12.2020 znovu otevíráme, i když podmínky nejsou ideální. Ideální podmínky totiž jen tak být nemusí a my tu chceme být pro vás za každé situace. Po období čistě online přecházíme do kombinovaného režimu a dáváme vám možnost přijít si zacvičit do studia i si nás zapnout z domova.

Máme pro vás pořádnou dávku imunity pod stromeček! Ayurvédský džem, kokosový olej v bio kvalitě, lekce jógy u nás dle výběru plus dárek v hodnotě 100 korun zdarma!

Děkujeme, že s námi zůstáváte ve spojení! Vaše podpora je pro nás naprosto klíčová, protože ani na dotace na nájemné od státu nemáme bohužel nárok.

Studio jsme byli nuceni kvůli vládním restrikcím ze dne na den uzavřít, ale žijeme dál skrz vysílání live lekcí!

Milé jin jogínky, milí jin jogíni,
srdečně Vás zvu na svou první dlouhou jin jógu v Peace Yoga studiu, která se koná na prahu vstupu do podzimního období.
Páteční večer je ideální na hluboké zrelaxování po pracovním týdnu, intenzivní protažení celého těla a regenerace mysli. Celé 2,5 hodiny budeme mít sami pro sebe, dovolíme si vypnout, zastavit,...