Rozvrh lekcí

Pondělí

7:15 Pilates (Veronika)

16:30 Hormonální jóga - kurz od 27.5.

18:15 Jóga pro kondici (Martina)

19:30 Jemná jóga (Inga)

Úterý

7:15 Ranní jóga (Martina) 

10:00Jóga pro seniory (Šarlota)

16:00 Jóga pro děti (Karolina)

18:00 Dynamická jóga (Michaela)

19:15 Jemná jóga pohybem (Inga)

Středa

17:00 Jóga pro (mírně) pokročilé - kurz (Petra)

18:30 Hatha flow (Petra)

19:45 Jin jóga (Petra)

VHODNÉ LEKCE PRO ZAČÁTEČNÍKY: Jemná jóga, Jemná jóga pohybem, Ranní jóga, Jóga pro zdravá záda

Čtvrtek

7:15 Ranní jóga (Martina)

17:00 Jóga pro teenagery (Inga)

18:15 Jemná jóga (Mája)

19:30 Jóga pro (věčné) začátečníky (Mája)

Pátek

7:45 ONLINE Ranní jóga (Petra)

17:00 Power jóga (různé)

Sobota

9:00 Fit & Slim jóga (různé)

Neděle

17:30 Jóga pro zdravá záda (různé)

19:00 Jóga pro zdravá záda (Petra)

Aktuální změny a záskoky v rezervačním systému: Rezervace

Večerní lekce se automaticky ruší 2h před jejich začátkem a lekce Ranní jógy, Fit & Slim jógy se automaticky ruší ve 21h předchozího dne, pokud není splněn minimální počet účastníků (3 účastníci na lekce, kde akceptujeme Multisport kartu, na ostatní lekce 2 účastníci).  O zrušení lekce dostanete informaci emailem, pokud máte rezervaci.

Rezervaci na lekci je možné bezplatně zrušit nejpozději 12 hodin před začátkem lekce.

Návštěva studia

V Peace Yoga studiu jsou vítáni všichni, kteří chtějí příjemným způsobem trávit svůj čas a udělat aktivně něco pro svoji fyzickou kondici a psychickou pohodu.

Prostor je otevřen všem ohleduplným a zdravým lidem bez ohledu na to, jakou mají fyzickou kondici nebo životní filozofii.


Praktické informace k návštěvě studia

Na lekci se dostavte 5 až 15 minut před jejím začátkem. Dříve je studio zpravidla zamčené z důvodu konání předcházející lekce.

Jógové pomůcky (podložky, bločky, pásky) jsou ve studiu k dispozici. Samozřejmě můžete použít vlastní jógovou podložku. Zapůjčené jógové podložky se po každém použití dezinfikují.

Před lekcí není vhodné cca 2 hodiny jíst větší jídlo, konzumovat alkoholické nápoje a kouřit. Na lekci zvolte pro vás pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře (ženy zpravidla legíny, muži nejčastěji šortky a tričko); delší vlasy je vhodné sepnout. V průběhu lekce jógy není doporučováno pít. Během lekce mějte ztišený svůj mobilní telefon.


Zdravotní upozornění

Všechny lekce jógy a bodybalance lekce jsou otevřeny pro všechny věkové kategorie a stupně pokročilosti, nicméně jsou určeny zdravým lidem.

Vedení lekce je založeno na odborných znalostech lektorů. Respektujte vedení lekce lektorem s ohledem na aktuální možnosti svého těla. Lektora vždy před začátkem lekce informujte o svých zdravotních omezeních.

Peace Yoga studio není odpovědné za případné škody způsobené nesprávným prováděním cvičebních doporučení a návodů a nebo jejich neakceptováním. Každý, kdo se účastní cvičební lekce, odpovídá za svůj zdravotní stav a do lekcí vstupuje po důkladném uvážení s vědomím, že tak činí na vlastní riziko a odpovědnost.

Lekce obecně nejsou určeny těhotným ženám. Pokud těhotná žena lekci navštíví, bere veškerá rizika a jejich dopady na svoji odpovědnost. Jste-li těhotná a chcete navštívit naše lekce, kontaktuje nás dopředu, doporučíme Vám vhodnou lekci a upozorníme na všechny aspekty jógové praxe pro těhotné.

Nenavštěvujte lekce, pokud nejste zcela zdraví. Pokud se necítíte dobře nebo máte jakékoliv příznaky virového onemocnění (zvýšená teplota, kašel, rýma, průjem), nenavštěvujte lekce v Peace Yoga studiu. Buďte ohleduplní ke svému tělu i ke zdraví ostatních.

Jestliže vykazujete před nebo během lekce příznaky virového onemocnění, může Vás lektor požádat, abyste skupinovou lekci jógy opustili. Děkujeme za pochopení a respektování uvedených pravidel.


Bezpečnostní informace

Před začátkem každé lekce je studio z bezpečnostních důvodů uzamčeno. Provozovatel Peace Yoga studia neručí v prostorách studia za osobní věci klientů.


Fotografování z akcí studia

Dovolujeme si vás upozornit, že z lekcí a akcí studia mohou být pořizovány skupinové fotografie účastníků, které následně může Peace Yoga Studio využít v souladu s občanským zákoníkem v rámci své zpravodajské činnosti a šířit je prostřednictvím sociálních sítí, jiných médií či umístit v prostorách studia.

Před fotografováním budete lektorem jógy včas upozorněni.

Pokud byste si nepřáli být fotografováni, přijměte prosím takové opatření, abyste na fotce nebyli zobrazeni (např. informujte lektora o vašem nezájmu být fotografován, odejděte z fotografované skupiny lidí, případně dočasně opusťte fotografovaný prostor). V žádném případě nejsou pořizovány portrétní fotografie obličeje.