Rozvrh lekcí

Pondělí

08:15 LM Core / Body Balance (Luboš)

15:30 Jóga pro seniory (Klára)

17:30 Body Balance (Luboš)

18:45 Dynamická jóga (Adéla)

20:00 Jin jóga (Adéla)

Úterý

7:45 Ranní jóga (Petra)

10:00 Jóga pro rodiče s dětmi (Veronika)

18:00 Dynamická jóga (Bára)

19:15 Jemná jóga (Bára)

Středa

11:30 LM Core (Luboš)

18:30 Hatha flow (Petra)

19:45 Jin jóga (Petra)

Čtvrtek

18:15 Power jóga (Martina)

19:30 Body Balance (Luboš)

Pátek

7:30 Ranní jóga (Bára)

17:00 LM Core (Luboš)

Neděle

19:00 Jóga pro zdravá záda (Petra)

Aktuální změny a záskoky v rezervačním systému: Rezervace

LEKCE jsou po dobu zavření studia dle vládních nařízení POUZE ONLINE - VIZ ZÁLOŽKA REZERVACE.

Večerní lekce a lekce pro rodiče s dětmi se automaticky ruší 2h před jejich začátkem, pokud na ně nejsou přihlášeni minimálně 3 účastníci.  Ranní lekce se z důvodu nenaplněnosti ruší ve 21h předchozího dne. O zrušení lekce dostanete informaci emailem, pokud máte rezervaci.

Návštěva studia

V Peace Yoga studiu jsou vítáni všichni, kteří chtějí příjemným způsobem trávit svůj čas a udělat aktivně něco pro svoji fyzickou i psychickou pohodu.

Prostor je otevřen všem ohleduplným a zdravým lidem bez ohledu na to, jakou mají fyzickou kondici nebo životní filozofii.


Praktické informace k návštěvě studia

Na lekci se dostavte 5 až 15 minut před jejím začátkem. Dříve je studio zpravidla zamčené z důvodu konání předcházející lekce.

Jógové pomůcky (podložky, bločky, pásky) jsou ve studiu k dispozici. Samozřejmě můžete použít vlastní jógovou podložku. Zapůjčené jógové podložky se po každém použití dezinfikují.

Před lekcí není vhodné cca 2 hodiny jíst větší jídlo, konzumovat alkoholické nápoje a kouřit. Na lekci zvolte pro vás pohodlné oblečení, ve kterém se budete cítit dobře (ženy zpravidla legíny, muži nejčastěji šortky a tričko); delší vlasy je vhodné sepnout. V průběhu lekce jógy není doporučováno pít. Během lekce mějte ztišený svůj mobilní telefon.


Zdravotní upozornění

Všechny lekce jógy a bodybalance lekce jsou otevřeny pro všechny věkové kategorie a stupně pokročilosti, nicméně jsou určeny zdravým lidem.

Vedení lekce je založeno na odborných znalostech lektorů. Respektujte vedení lekce lektorem s ohledem na aktuální možnosti svého těla. Lektora vždy před začátkem lekce informujte o svých zdravotních omezeních.

Peace Yoga studio není odpovědné za případné škody způsobené nesprávným prováděním cvičebních doporučení a návodů a nebo jejich neakceptováním. Každý, kdo se účastní cvičební lekce, odpovídá za svůj zdravotní stav a do lekcí vstupuje po důkladném uvážení s vědomím, že tak činí na vlastní riziko a odpovědnost.

Lekce obecně nejsou určeny těhotným ženám. Pokud těhotná žena lekci navštíví, bere veškerá rizika a jejich dopady na svoji odpovědnost.

Nenavštěvujte lekce jógy, pokud nejste zcela zdraví. Pokud se necítíte dobře nebo máte jakékoliv příznaky virového onemocnění (zvýšená teplota, kašel, rýma, průjem), nenavštěvujte lekce v Peace Yoga studiu. Buďte ohleduplní ke svému tělu i ke zdraví ostatních.

Jestliže budete před lekcí nebo začnete během lekce vykazovat příznaky virového onemocnění, může Vás lektor požádat, abyste skupinovou lekci jógy opustili. Děkujeme za pochopení a respektování uvedených pravidel.


Bezpečnostní informace

Před začátkem každé lekce je studio z bezpečnostních důvodů uzamčeno. Provozovatel Peace Yoga studia neručí v prostorách studia za osobní věci klientů.


Fotografování z akcí studia

Dovolujeme si vás upozornit, že z lekcí a akcí studia mohou být pořizovány skupinové fotografie účastníků, které následně může Peace Yoga Studio využít v souladu s občanským zákoníkem v rámci své zpravodajské činnosti a šířit je prostřednictvím sociálních sítí, jiných médií či umístit v prostorách studia.

Před fotografováním budete lektorem jógy včas upozorněni.

Pokud byste si nepřáli být fotografováni, přijměte prosím takové opatření, abyste na fotce nebyli zobrazeni (např. informujte lektora o vašem nezájmu být fotografován, odejděte z fotografované skupiny lidí, případně dočasně opusťte fotografovaný prostor). V žádném případě nejsou pořizovány portrétní fotografie obličeje.