Rezervace

Na lekce se rezervujte jednoduše v našem rezervačním systému:

Večerní lekce se automaticky ruší 2h před jejich začátkem a lekce Ranní jógy, Fit & Slim jógy se automaticky ruší ve 21h předchozího dne, pokud není splněn minimální počet účatníků (3 účastníci na lekce, kde akceptujeme Multisport kartu, na ostatní lekce 2 účastníci). O zrušení lekce dostanete informaci emailem, pokud máte rezervaci.

Rezervaci na lekci je možné bezplatně zrušit nejpozději 12 hodin před začátkem lekce.

Multisport karty je možné využít na lekce Ranní jóga, Power jóga, Fit & Slim jóga (pokud se nejedná o kurz nebo speciál).

Pravidla pro rezervace

  1. Nově registrovaní klienti si mohou první lekci zarezervovat bez nutnosti platby předem. Lekci uhradí ve studiu. Chcete si vyzkoušet první lekci ZDARMA? Napište nám: info@peaceyoga.cz
  2. Všechny následující rezervace je třeba podložit nákupem kreditu či permanentky. Kredit či permanentku můžete zakoupit přes rezervační systém nebo přímo ve studiu.
  3. Kredit slouží i jako depozit - je možné na něj lekce rezervovat, ale následně je ve studiu platit hotově nebo platební kartou. Kredit má svou platnost, kterou lze prodloužit nákupem dalšího kreditu.
  4. Pokud klient rezervaci nezruší včas dle platných storno podmínek a/nebo na lekci nedorazí, rezervace je hrazena z kreditu či permanentky.
  5. Jaký typ permanentky či kreditu vybrat? Možnosti najdete na záložce Ceník

Pravidla pro použití MultiSport karet

  1. Karty Multisport je možné využít na tyto otevřené lekce: Ranní jóga, Power jóga, Fit & Slim jóga (pokud se nejedná o kurz nebo speciální prodlouženou lekci).
  2. Pro rezervaci lekce je nutné mít zakoupený kredit, který slouží jako záloha.
  3. Pokud klient rezervaci nezruší včas dle platných storno podmínek a/nebo na lekci nedorazí, záloha je použita na úhradu lekce. Před další rezervací je pak nutné zakoupit nový kredit.
  4. Pokud klient na lekci dorazí a vstup na Multisport kartu uplatní, kredit mu zůstává pro další rezervaci.
  5. Společně s předložením karty Multisport je nutné se na recepci prokázat také dokladem totožnosti. Jméno v dokladu totožnosti musí odpovídat tomu, na které je karta Multisport vystavena.