JÓGOVÉ POBYTY 2024

12. - 14. 4. 2024 Statek Břežany

16. - 19. 5. 2024 Krásná Samota

21. - 23. 6. 2024 Samota Hojšín

12. - 15. 9. 2024 Usedlost Hamernice

11. - 13. 10. 2024 Equitana Hotel Resort

PŘIHLAŠOVÁNÍ V REZERVAČNÍM SYSTÉMU NA ZÁLOŽCE VÍKENDY.

LETNÍ OSVĚŽENÍ

21. - 23. ČERVNA 2024 (PÁTEK - NEDĚLE)

Rozzáři se! Jógový víkend v magickém čase letního slunovratu pro využití energie období nejdelších dnů, největšího světla a nejintenzivnějšího jangu.

Skrz propojení s přírodou a sami sebou dočerpejme energii a využijme potenciál letního slunovratu pro nové poznání, nalezení podstaty a třeba i pro potřebné změny tak, abychom byli v životě šťastnější. 

Zastavíme se před prázdninovým obdobím, časem dovolených a nastavíme záměr užít si toto období na maximum dle svých představ. Řekneme si, co v létě dělat, co vnímat, jak se stravovat a pečovat o sebe z pohledu tradiční čínské medicíny, abychom se cítili harmonicky a šťastně. A taky si pořádně odpočineme – čeká nás jemnější hatha jógová praxe pro období léta, jin jóga i jóga nidra.

LETNÍ POHODA

Jógujme v sále v podkroví, snídejme na terase nad rybníkem, brouzdejme se bosi zahradou, houpejme se v síti na kuchyní, koupejme se v jezírku, toulejme se přírodou.

Samotu Hojšín najdete mezi lesy, loukami a rybníky. Je tam jen ona a příroda. Její čisté, moderní a svobodné pojetí vás okouzlí. Novostavba s detaily původního statku nabízí jednoduché ubytování, velkorysé společné prostory, otevřenou kuchyň s prostornou jídelnou a bar.

Lektorky jógy: Petra Kubrová, Mája Chodorová

Masáže: Jakub Gruber

Kouzla v kuchyni: Eliška Tomečková

Termín: 21. - 23. ČERVNA 2024 (PÁTEK - NEDĚLE)

Program:

Pátek: hatha jóga, večeře, kakaová ceremonie

Sobota: ranní jóga, snídaně, seminář TČM, oběd, volný program, jin jóga, večeře

Neděle: ranní jóga, snídaně, jóga nidra, oběd

Společný program začínáme v pátek v cca 17:30 (check-in od 14h), končíme v neděli obědem (check-out do 14h). Lekce jógy jsou vždy před snídaní (cca 7:30h) a před večeří a jsou uzpůsobeny pokročilosti účastníků. Jógová praxe zahrnuje ásanovou (fyzickou) praxi, dechové, meditační a relaxační techniky.

Cena 5.800,- zahrnuje:

* ubytování na 2 noci v pokojích až pro 4 osoby

* vegetariánské domácí stravování – plná penze

* využití stylového sálu na cvičení po celou dobu pobytu

* využití velkorysého prostoru objektu – prostorná jídelna s barem a terasou, závěsná síť nad kuchyní

* lekce jógy 2x denně

* nabitý tématický program – workshopy, semináře

* přírodní koupací biotop, venkovní sauna

* povídání, sdílení, Q&A

Parkování zdarma.

Možnost objednání masáže - po celou dobu pobytu s námi bude masér a terapeut TČM Jakub Gruber.

Sleva pro necvičící 1 000,-.

Pro závaznou rezervaci je třeba uhradit zálohu CZK 3.000,- do týdne po přihlášení. Záloha je nevratná v případě, že za sebe nenajdete náhradníka. Doplatek je splatný nejpozději 3 týdny před konáním víkendu, od kdy platí 100% storno na celou částku, pokud za sebe nenajdete náhradníka.

Pro další informace napište na email info@peaceyoga.cz

VYCHUTNEJ SI DLOUHOVĚKOST

12. - 15. ZÁŘÍ 2024 (ČTVRTEK - NEDĚLE)

Prodloužený víkend v čase babího léta pro využití potenciálu nadcházejícího podzimu.

Podzim jako roční období i podzim v kontextu životního cyklu přináší téma zralosti, osobní síly, pořádku a rovnováhy. Právě do tohoto času zasazujeme téma dlouhověkosti ve zdraví.

Chcete žít ve zdraví až do smrti? Jako v pohádce? Pojeďte, zažijte, vychutnejte a poznejte, jak se na dlouhověkost ve zdraví dívá Ájurvéda (vede Petra Kubrová) a jak nejmodernější vědecké studie (vede Honza Vojtěchovský) a jak do toho všeho zapadá koncept Ikigai, japonský pohled na smysluplný, zdravý a naplněný život.

LABUŽNICTVÍ PODZIMU

Na vlastní chuťové buňky zažijete kouzla dlouhověkosti na talíři, Honza si pro vás nachystal menu sestavené podle Modrých zón, kde se lidé dožívají nejdelšího věku na planetě. Vychutnáte si jógovou praxi pro období babího léta, necháte se hýčkat v sauně, vyspíte se jako v pohádce, načerpáte energii v přírodě, posedíte na terase …

Usedlost Hamernice v Orlických horách je kouzelná sama o sobě - nabízejí výjimečný prostor pro výjimečná setkání uprostřed čisté přírody. Magické místnost, kde si plně vychutnáte každou minutu.

Jóga & Ájurvéda & Ikigai: Petra Kubrová

Dlouhověkost jídlem i slovem: Jan Vojtěchovský 

Masáže: Jakub Gruber

Termín: 12. - 15. ZÁŘÍ 2024 (ČTVRTEK - NEDĚLE)

Program:

Čtvrtek: večeře, seznámení, workshop – úvod do tématu + meditace/relaxace

Pátek: ranní jóga, snídaně, seminář, oběd, volný program, jóga, večeře

Sobota: ranní jóga, snídaně, workshop, oběd, volný program, jóga, večeře

Neděle: ranní jóga, snídaně, workshop, oběd

Společný program začínáme ve čtvrtek večeří v cca 19hodin (check-in od 15h), končíme v neděli obědem (check-out do 14h). Lekce jógy jsou vždy před snídaní (cca 7:30h) a před večeří a jsou uzpůsobeny pokročilosti účastníků. Jógová praxe zahrnuje ásanovou (fyzickou) praxi, dechové, meditační a relaxační techniky.

Pro maximální vytěžení obsahu víkendu je ideální (nikoliv nezbytně nutné) před ním absolvovat seminář "Typologie a jak na vztahy dle Ájurvédy" (20. dubna 2024 - živě ve studiu i online).

Cena 7.500,- zahrnuje:

* kouzelné ubytování na 3 noci ve 2 a 3 lůžkových pokojích nebo 4 lůžkových apartmánech

* fine dinnig – plná penze k tématu dlouhověkosti

* využití Stodoly (velký sál na cvičení + společenské zázemí) po celou dobu pobytu

* lekce jógy 2x denně

* nabitý tématický program – workshopy, semináře

* povídání, sdílení, Q&A

V objektu je k dispozici venkovní bazén a venkovní víceúčelové hřiště. Saunu je možné doobjednat na místě za příplatek. Parkování zdarma.

Možnost objednání masáže - po celou dobu pobytu s námi bude masér a terapeut TČM Jakub Gruber.

Sleva pro necvičící 1 000,-.

Pro závaznou rezervaci je třeba uhradit zálohu CZK 3.000,- do týdne po přihlášení. Záloha je nevratná v případě, že za sebe nenajdete náhradníka. Doplatek je splatný nejpozději 4 týdny před konáním víkendu, od kdy platí 100% storno na celou částku, pokud za sebe nenajdete náhradníka.

Pro další informace napište na email info@peaceyoga.cz