Semináře a speciální lekce

SPECIÁLKY

13. října - PÁTEK 18:30 - 20:30 Dech, MANTRY s kytarou & jóga nidra s Petrou a Pavlínou

29. října - PÁTEK 18:30 - 21:00 Dlouhá lekce Jin jógy - element KOV dle TČM pro období PODZIMu

25. listopadu - SOBOTA 10:30 - 13:00 Čakrová jóga se Šarlotou

SEMINÁŘE 

14. října SOBOTA - 11 - 13h LOONA DANCE

14. října SOBOTA - 14 - 18h ZDRAVÉ PÁNEVNÍ DNO - POKROČILÉ TECHNIKY A SOUVISLOSTI II. 

11. listopadu SOBOTA - 10:30 - 13:00 PĚT TIBEŤANŮ

15. prosince ČAROVÁNÍ S LÍDOU - YULE

LOONA DANCE

SOBOTA 14. 10. 2023 11 - 13h

Loona dance je jedinečný koncept ženského prožitkového tance, který se zaměřuje na sebepoznání a integraci ženské cykličnosti a energií, kterými během měsíce procházíme.

Naladíš se na sebe, své tělo a především svou pánev a lůno.- Podpoříš svou smyslnost, ženskost a ženskou energii.- Naučíš se svůj cyklus vnímat jako dar a ženský kompas, ne něco, co je na obtíž.- Naladíš se na své pánevní dno a podpoříš tancem jeho správnou funkci.- Můžeš zažívat příjemnější menstruaci i celý cyklus, najít úlevu od gynekologických potíží, bolavých zad, podpořit otěhotnění a užívat si svou ženskost naplno.Dopřej si péči, kterou v dnešní uspěchané a stresující době obzvlášť potřebujeme, doplň energii a své vnitřní zdroje a propoj se se svým tělem i duší v tanci.

Na tomto setkání se více zaměříme na podporu a oživení své pánve a aktivaci pánevního dna zábavnou cestou při tanci. NEVÁHEJ A PROTANČI SE K SOBĚ SAMA V PODPŮRNÉM KRUHU ŽEN.

Lektorka: Vendulka Pánková

Vendulka je akreditovanou lektorkou Školy pánevního dna, již dlouhá léta pracuje se ženami na kurzech orientálních i indických tanců a kurzech zdravotního cvičení pro ženy. Specializuje se na téma menstruace bez bolesti a ženskou cykličnost a rituály. Stále se vzdělává a ráda předává nabyté znalosti, jejichž funkčnost si ověřila na svém vlastním těle, i dalším ženám a učí je cítit se dobře ve svém těle a hýbat se s radostí.

Cena: 450 CZK

Rezervace: https://peaceyoga.isportsystem.cz/

ZDRAVÉ PÁNEVNÍ DNO -         POKROČILÉ TECHNIKY A SOUVISLOSTI

SOBOTA 14. 10. 2023 14 - 18h

Už víte, co je to pánevní dno a jak ho správně aktivovat i relaxovat?

Přijďte si znalosti osvěžit a naučit se pokročilejší techniky práce s pánevním dnem i jeho zapojení v kontextu celého těla a komplexní cviky.

Kromě pánevního dna se více zaměříme na jeho propojení s chodidly, bříškem, potažmo hlubokým stabilizačním systémem, a krkem. Také více zabrousíme i do psychosomatiky, sexuality a ženské energie.

Přijďte si užít ženské odpoledne pro sebe a své tělo!

Seminář je určen plnoletým ženám, které u nás již absolvovaly první seminář s Vendulkou o pánevním dnu, i těm z vás, které znáte základy práce s pánevním dnem, umíte izolovaný stah a víte alespoň něco o tématu z jiných kurzů nebo seminářů.

Pokud jste vážně nemocná, v péči psychiatra či berete psychofarmaka, jste těhotná nebo v procesu umělého oplodnění či inseminace (hormonálně stimulovaná), účast konzultujte předem s Vendulkou: info@vendulka.eu

Seminář o pánevním dnu se jím zabývá nejen z pohledu západní fyzioterapie a psychosomatiky, ale i z tisíce let prověřených znalostí východních nauk. Metoda 3×3 Školy pánevního dna, kterou používáme, v sobě propojuje nejen tělesnou rovinu, ale pracuje i s emocemi a s rovinou energetickou. Cvičení je velmi jemné a nenáročné, a tak je kurz vhodný pro ženy všech věkových kategorií.

CO VÁM KURZ PŘINESE?

  • prohloubení technik cvičení na pánevní dno, které můžete dělat kdykoliv a kdekoliv - nepotřebujete speciální vybavení ani dlouhé a složité sestavy!
  • znalost souvislostí v těle a pochopení jeho fungování
  • relaxaci pánevního dna a užitečné tipy na sebepéči
  • spoustu užitečných informací, které vás ve škole neučili a maminka vám neřekla
  • "manuál" k ženskému tělu, více vitality, potěšení a radosti

Lektorka: Vendulka Pánková

Cena: 1200,-

Rezervace: https://peaceyoga.isportsystem.cz/

Termíny (další budou doplněny):

15.12.2023 Yule

26.1.2024 Imbolk

15.3.2024 Ostara

26.4.2024 Beltain

Čarování s Lídou

Čarování s Lídou je série osmi kreativních workshopů podle důležitých bodů roku navázaných na přírodní cyklus (dny rovnodennosti, slunovratu a dny na půl cesty od jednoho k druhému). Orientujeme se dle planetárního času, který nám určuje tematickou rovinu, a necháváme se inspirovat pohanskými zvyklostmi v tyto dny.

Jde o ucelený koncept připomenutí si důležitých bodů roku, kdy každý má svůj význam, ale workshopu se můžete zúčastnit i jednorázově.

Náplní workshopu je představení daného tématu formou vyprávění, mytologie a symbolika, meditační prostor pro uvolnění mysli a otevření se spontánnosti, tematická práce formou arteterapeutických technik (budeme tvořit) a závěrečná relaxace pro doznění tématu.