Semináře a speciální lekce

Jógový speciál s Evou        Dynamicky k relaxaci

Během této 2,5h dlouhé lekce se napojíme na dech, který nám bude průvodcem dynamickou praxí vinyasa jógy. Protáhneme a posílíme celé tělo, díky čemuž naladíme mysl na teď a tady a nakonec si dopřejeme hlubokou relaxaci skrze yoga nidru (jógový spánek). V průběhu se zaměříme na různé techniky pranayamy (práce s dechem), které nám pomůžou aktivovat i uvolnit tělo a mysl. Jak přirozeně propojit pohyb a dech? Jak si užít plynulý jógový pohyb v pozvolném tempu?

PÁTEK 16.12.2022 od 17h

Cena: 600,-. Lektorka: Eva Fousová

Rezervace: https://peaceyoga.isportsystem.cz/

Vánoční jógové plynutí

1,5h Lekce jógového plynutí s prodlouženou relaxací.

Přijďte se harmonicky naladit, vypnout po předvánočním shonu a vykouzlit si tu pravou vánoční atmosféru.

Po lekci vás zveme na svařák a cukroví.

Rezervace: https://peaceyoga.isportsystem.cz/

Silvestrovská jóga

Pojďme společně oslavit závěr roku skrz intenzivní jógovou praxi!

Vypotíme vše staré, vše, co chceme ponechat v roce 2022, a uděláme prostor pro nové, co má v roce 2023 přijít!

Po lekci vás zveme na slavnostní přípitek!

Rezervace: https://peaceyoga.isportsystem.cz/

Dlouhá lekce JIN JÓGY

PÁTEK 13. 1. 2023 18:30 - 21h

Výjimečně dlouhá lekce jin jógy pro maximální uvolnění a protažení těla a hluboké ponoření do nitra ideální nejen na páteční večer pro odpočinek po pracovním týdnu a naladění se na víkend, ale i na příslušné roční období dle tradiční čínské medicíny.

ZIMA je obdobím nejhlubšího jinu, kdy příroda spí a nabírá síly na jaro, stejně tak my se noříme do sebe, abychom v tomto čase zužitkovali moudrost získanou v průběhu roku a přetransformovali ji do nové energie, kterou využijeme na jaře. 

Lektorka: Petra Kubrová

Cena: 600 CZK  

Rezervace: https://peaceyoga.isportsystem.cz/

Typologie a péče o sebe 

dle Ájurvédy

SOBOTA 21. 1. 2023  9:30 - 12:30

Ájurvéda je nejen tradiční systém léčby, jenž má své kořeny v Indii, ale celá filozofie o zdravém životě; žití ve spojení s přírodou, prostředím a hlavně sami se sebou tak, abychom nemocem předcházeli.

Ájurvéda pracuje s pěti elementy, z nichž vychází i ájurvédský systém tří dóš. Tyto tři základní síly jsou obsaženy ve všem živém okolo nás i v nás samotných; jejich poměr je u každého z nás různý, přesto z poměru dóš resp. z toho, které máme dominantní, lze popsat, co nás z tohoto pohledu definuje, jak přistupovat k harmonizaci energií a tím dosáhnout co největší rovnováhy a fyzického i psychického zdraví.

Na semináři si určíte poměr svých dóš a dle informací, které se dozvíte, se vám objasní mnohé nejen z pohledu vašeho fungování, ale i fungování druhých, ve vztazích. Dále si řekneme, jak dóši ovlivňují naše fungování v průběhu života, roku, měsíce i dne tak, abychom tyto poznatky mohli využít ke spokojenějšímu a plnohodnotnějšímu životu.

Lektorka: Petra Kubrová

Cena: 690 CZK

Rezervace: https://peaceyoga.isportsystem.cz/