Semináře a kurzy

Jin jóga 2,5h

Dlouhá lekce jin jógy

Výjimečně dlouhá lekce jin jógy pro maximální uvolnění a protažení těla a hluboké ponoření do nitra ideální nejen na páteční večer pro odpočinek po pracovním týdnu a naladění se na víkend, ale i na příslušné roční období dle tradiční čínské medicíny.

Podzim je obdobím noření se do hlubšího jinu, větší tmy, i dovnitř do sebe. My se ponoříme do konejšivé náruče jinové praxe, harmonické atmosféry studia a zregenerujeme tělo i mysl sekvencí zaměřenou na element kovu dle tradiční čínské medicíny.

Termín: PÁTEK 12.11.2021 18:00 - 20:30

cena: 450 CZK

Lektorka: Petra Kubrová

Rezervace: https://peaceyoga.isportsystem.cz/

Jógou a jídlem pro imunitu

Seminář, kde se naučíte pomocí jógy, stravy a očistných technik zlepšit své zdraví a posílit imunitu. Seminář přináší praktickou sadu informací tak, aby měl každý možnost pro sebe najít ten svůj účinný manuál, aby se cítil zdravě, svěže a ve formě. Vše, co je pro imunitu nejdůležitější - dech, strava, pohyb, spánek, hormonální rovnováha - tato série seminářů obsahuje.

"Vhodné pro starší, pro mladé, silné i hubené, po operacích, po kůrách s antibiotiky, kortikoidy, po chemoterapiích, pro alergiky, pro ty, kdo covid nedostanou nebo už měli... zkrátka pro všechny."

Lektorka vychází ze svých vlastních zkušeností, které jí samotné pomáhají udržet se ve formě, zdraví a svěžesti, a o které se s vámi ráda podělí.

Termín: SOBOTA 20.11.2021 9:30 - 16h

Cena: 1.090,-

Program

  • jógová praxe pro nastartování a správné fungování metabolismu
  • cviky na posílení imunity
  • potraviny jako lék
  • očistné techniky, mudry a masáže
  • pránájáma (dechová cvičení), meditace

Rezervace: https://peaceyoga.isportsystem.cz/

Lektorka: Jarmila Kučmášová

Je mi 68 a nevím, co je bolest zad, chřipka, rýma. Má osobní zkušenost z cvičení jógy: mám skutečné zdraví, energii a neustálou chuť učit se nové. Až do sta let!

Lektoruji nejen jógu, ale i semináře, pobyty s jógou, kurzy makrobiotiky, mám individuál terapie na otěhotnění... Ke své současné cestě cvičitelky jógy, Pěti Tibeťanů a poradkyně zdravého životního stylu jsem se dostávala postupně. Denně používám různé relaxační a meditační techniky.

Aktuálně dokončuji výcvik kraniosakrální terapie, dále výcvik ve Švédsku - celostní terapeut. Jsem v prvním ročníku teologické fakulty Jihočeské univerzity tříletého bakalářského oboru Charita a sociální práce. Jsem aktivním dobrovolníkem Cesty domů, každý rok jezdím do Světa pracovat jako dobrovolník, jsem i babičkou 4 vnoučat. Vše stíhám, protože mne to baví a jsem zdravá. Nemám žádného lékaře - ani celostního, ani obvodního.

Posledních deset let, kdy jsem se rozhodla být zcela zdravá - jsem zdravá. Jak na to? Rada se o to podělím!

Jak dobře usínat a zdravě spát

Jak dobře usínat a zdravě spát

aneb blahodárné účinky nočního života

Máte potíže s usínáním? Často se v noci budíte, ráno máte pocit nevyspalosti a únavy? Večer jede hlava na plné obrátky, ale tělo je unavené? Nebo jste si jen zvykli na určitou úroveň únavy a nevyspalosti? Je vaše večerní tendence čokoláda, dvě deci nebo pilulka?

Zlepši si kvalitu nočního života a lépe mu rozuměj!

Termín semináře: bude vypsán

Cena: 990,-

Náplň semináře:

- fascinující účinky spánku a snění

- vliv nedostatku spánku na naše zdraví

- cirkadiální rytmus

- noční mýty a nejnovější poznatky neurovědy

- sny jako klíč k zážitků v bdělém stavu a paměť snů

- osobní chronotyp

- návyky pro dobré spaní

- jógová sestava "Dobrou noc"


Lektorka: Irena Kubicová

Věřím v zázraky, které se nám před očima dějí každý den. Miluji nevšední krásu všedního dne: nesmělou sílu prvního ranního světla, válející se mlhy v krajině, vůni skal a vlhký vzduch, hořkou čokoládu, červené víno, len a vlčí máky v polích, verše, co plují srdcem, ponoření nohou do studené vody, horkou kávu, nádech na vysokém kopci a také Stíny, které k tomu všemu patří...

Ráda cestuji, píšu, čtu a potkávám se s lidmi.

https://irenakubicova.cz/o-mne/