Vánoční balíček imunity!

15.11.2020

Máme pro vás pořádnou dávku imunity pod stromeček! Ayurvédský džem, kokosový olej v bio kvalitě, lekce jógy u nás dle výběru plus dárek v hodnotě 100 korun zdarma!

Formule výživného džemu Dabur Chyawanprash pochází z dva a půl tisíce let starého ajurvédského receptu. Jde o unikátní směs více než 20 bylin a koření, jejímž základem je ovoce amalaki - jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů a zdrojů vitamínu C. Džem díky antioxidantům a čistě přírodním výtažkům chrání před infekcemi, virózami a stresem. Posiluje imunitní systém a pomáhá v boji proti nemocem.

Kokosový olej se označuje za super potravinu - využívá se nejen v kuchyni na vaření, pečení, smažení, ale například i na hydratování pokožky či výživu vlasů. A navíc za studena lisovaný kokosový olej, který je protiplísňový, protibakteriální, protivirový a protizánětlivý, je nejlepší volbou pro mlgání oleje. Mlgání oleje neboli vyplachování úst olejem je starobylá ájurvédská praxe používaná pro zlepšení zdraví ústní dutiny a detoxikaci. Přínosy mlgání oleje pro zdraví jsou docela ohromující!

Balíčky si objednávejte na emailu info@peaceyoga.cz. Po dobu zavření studia budou připraveny k vyzvednutí dle domluvy ve středu 17 - 18h a v neděli 17:30 - 18:30.

BALÍČEK MALÝ + 10 lekcí CZK 1.900,-

Ayurvédský džem 250g + Kokosový olej BIO kvalita 200ml + Permanentka na 10 vstupů

+ dárek v hodnotě 100 CZK zdarma

BALÍČEK MALÝ + 5 lekcí CZK 1.200,-

Ayurvédský džem 250g + Kokosový olej BIO kvalita 200ml + Permanentka na 5 vstupů

+ dárek v hodnotě 100 CZK zdarma

BALÍČEK MALÝ mini CZK 500,-

Ayurvédský džem 250g + Kokosový olej BIO kvalita 200ml + 1 lekce

+ dárek v hodnotě 100 CZK zdarma

BALÍČEK VELKÝ + 10 lekcí CZK 2.150,-

Ayurvédský džem 500g + Kokosový olej BIO kvalita 420ml + Permanentka na 10 vstupů

+ dárek v hodnotě 100 CZK zdarma

BALÍČEK VELKÝ + 5 lekcí CZK 1.450,-

Ayurvédský džem 500g + Kokosový olej BIO kvalita 420ml + Permanentka na 5 vstupů

+ dárek v hodnotě 100 CZK zdarma

BALÍČEK VELKÝ mini CZK 750,-

Ayurvédský džem 500g + Kokosový olej BIO kvalita 420ml + 1 lekce

+ dárek v hodnotě 100 CZK zdarma


Ayurvédský džem Dabur Chyawanprash

Původní starodávná ajurvédská receptura kombinuje přírodní suroviny - bylinné a ovocné výtažky a antioxidanty ve snaze přinést rovnováhu tělu i mysli. Neobsahuje žádné chemické přísady, ale účinnou, věky ověřenou kombinaci bylinných a rostlinných extraktů. Obsahuje antioxidanty a výtažky podporující imunitu. Chrání před infekcemi, virózami a stresem. Posiluje imunitní systém a pomáhá v boji proti nemocem. Je znám pro své omlazující účinky.

Nová studie ukázala, že Dabur Chyawanprash, v kombinaci s vitamínem C, byl účinnější při snižování hladiny cholesterolu, než samotný vitamín C. A to zejména díky ovoci amla, které má vysoký obsah vitamínu C a pektinu.

Kurukshetrova univerzita v roce 2003 prokázala, že Dabur pomáhá tělu při odstraňování chemických látek. Studie ukázala, že byliná formule zmírnila genotoxický účinek kouření. Studie hinduistické univerzity Barana v roce 1991 ukázala, že Dabur pomohl depresivním pacientům ke zlepšení jejich nálady a eliminaci stresových faktorů.

Bylinná formule též zlepšuje trávení a ulevuje od zácpy. Zlepšuje paměť a redukuje příznaky stárnutí (jako je například šedivění vlasů). Zmírňuje menstruační problémy, posiluje srdce, zlepšuje pleť a je účinným pomocníkem v boji proti infekcím. Mezi další účinky patří zdravý růst vlasů a nehtů, zlepšení zraku a vyrovnání hladiny cukru v krvi.

Způsob užití: Dabur Chyawanprash má pikantní sladko-kyselou chuť a konzistenci džemu. Můžete jej užívat přímo, rozmíchat v mléce nebo třeba namazat na chleba. Ve všech případech jeho terapeutické vlastnosti zůstávají stabilní a aktivní. V zimě si například můžete dopřát sklenici teplého mléka s Dabur směsí a v létě sklenici studeného mléka.

Doporučená denní dávka: 1 - 2 čajové lžičky


Přínosy mlgání kokosového oleje

Celková detoxikace těla. Vyplachování úst olejem je skvělý způsob, jak dosáhnout úplné detoxikace těla. Naše ústa jsou domovem mnoha bakterií, virů, plísní, parazitů a toxinů, které produkují jako vedlejší produkt. Jejich toxický odpad tuhne v našem těle a může vést k celé řadě různých onemocnění. Když se náš imunitní systém stane přetížený nadměrným stresem, špatnou stravou a toxiny z prostředí, pak se tyto organismy a jejich toxické odpady skutečně šíří po celém těle a způsobují onemocnění a onemocnění v důsledku chronického zánětu. Mlgání oleje pomůže zaměřit se na tyto cizí útočníky v místě vstupu (v ústech), a zabrání jim postupovat dále do těla, a tím umožní tělu se zcela pročistit.

Předchází onemocnění dásní a úst jako jsou zubní kazy, záněty dásní a krvácení z dásní.

Zlepšuje kožní onemocnění. Mlgání oleje zmírňuje akné, ekzémy, lupénku a celou řadu dalších problémů spojených s dermatitidou.

Zmírňuje bolesti hlavy a migrény. Hromadění toxinů v těle může vést k bolesti hlavy a migréně.

Podporuje normáln funkceí ledvina a jater. Odstraněním toxinů z jejich původního místa (v ústech), mlgání oleje pomáhá zmírnit stres na játra a ledviny.

Zlepšuje hormonální nerovnováhu. Mlgání oleje je skvělý způsob, jak pomoci při nápravě hormonální nerovnováhy, regulaci menstruačního cyklu a snížení příznaků PMS.

Pomáhá zmírnit astma a uklidit průdušky. Tyto potíže jsou z velké části výsledkem zánětlivé reakce v těle, které mlgání oleje může pomoci zmírnit nebo zcela omezit.

Snižuje zápach z úst, který je často způsobený chemickými látkami a plyny produkovanými bakteriemi v ústech a někteří autoři tvrdí, že mlgání oleje dokonce bělí zuby.

Postup pro mlgání oleje: Dejte si 1 kávovou lžičku kokosového oleje do úst. Nechte olej v ústech roztéct. Poté převalujte olej v ústech po dobu 10 minut. Vyplivněte olej do odpadkového koše. Neplivejte to do kanalizace, můžete tím kanalizaci ucpávat. Také olej nepolykejte, protože je plný toxinů. Vypláchněte ústa teplou vodou. Dobře si zuby vyčistěte.