Rezervace od září

01.09.2022

Novinky se dějí i v rezervačním systému - od září je nutné mít rezervaci na lekci pokrytou buď permanentkou nebo nově kreditem.

Pokud si nejste jistí, zda stihnete vyčerpat v daném čase počet vstupů z permanentky, pořiďte si kredit.

Nabízíme nově dvě varianty permanentek - cenově zvýhodněnou měsíční (5 vstupů a 8 vstupů) a původní permanentky, na které jste zvyklí, na 3 měsíce (5 vstupů) nebo 4 měsíce (10 vstupů)). Platnost permanentek prodlužujeme pouze v případě dlouhodobé nemoci.

Kredit funguje tak, že čím vyšší částka, tím delší platnost a také tím větší bonus od nás, např. nákupem kreditu za 1000 korun získáváte bonus 100 korun, při nákupu kreditu za 5000 dostane celých 500 korun od nás. Platnost kreditu lze prodloužit přikoupením dalšího kreditu. 

I nadále můžete hradit lekce ve studiu v hotovosti či platební kartou, rezervaci ale musíte mít prvně pokrytou kreditem (kredit na 1 lekci slouží jako depozit - má roční platnost). Pokud si chcete rezervovat více lekcí, musíte mít větší kredit (nebo permanentku).

Tento režim nastavujeme podle vzoru ostatních jógových studií, neb klientů, kteří si lekci zarezervují, nezaplatí a nedorazí nebo zruší rezervaci pozdě, bohužel přibývá. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se srdečně na každou vaši návštěvu u nás!