Otevření a stále online!

03.12.2020

Ve čtvrtek 3.12.2020 znovu otevíráme, i když podmínky nejsou ideální. Ideální podmínky totiž jen tak být nemusí a my tu chceme být pro vás za každé situace. Po období čistě online přecházíme do kombinovaného režimu a dáváme vám možnost přijít si zacvičit do studia i si nás zapnout z domova.

Chceme pro vás být oázou klidu, pokud si budete chtít, byť jen na hodinku, odskočit z zpravidla hektického předvánočního období, od pečení či shánění dárků (ať už do náruče našeho útulného studia, tak na vaše místečko na podložku doma). Letos možná lépe než kdy dřív, můžeme využít advent ke zklidnění a vyrovnání "předvánočního šílenství" skrz jógu místo účasti na vánočních večírcích.

Na každé situaci je možné najít něco příjemného nebo rozvojového, stejně jako na každé jógové pozici. Obdobně jako přecházíme z jedné jógové pozice do druhé a snažím se je zvládnout co nejlépe, stejně tak je třeba reagovat na neustálou změnu podmínek okolí a přizpůsobit se okolním vlivům tak, aby nám v tom bylo co nejpříjemněji.

A my jsme tu pro vás, aby vám bylo v adventním období krásně!