LÉÉÉTOOO!! Přijďte za námi do studia!

01.07.2021

Léto je období, kdy máme nejvíce energie - využijme ji pro nastartování pravidelné jógové praxe! Jako motivaci jsme pro vás připravily AKČNÍ PERMANENTKY!

AKČNÍ PERMANENTKY:

1) Neomezené léto za 2.600,- umožňuje vstup na všechny lekce bez omezení po dobu července a srpna.

2) Letních 10 lekcí za 1.500,- permanentka na měsíce červenec a srpen.

Pokud máte u nás aktivní jinou permanentku, tyto letní se uplatní v červenci a v srpnu přednostně. Permanentky můžete zakoupit přímo v rezervačním systému https://peaceyoga.isportsystem.cz/ nebo u nás na recepci. Minimální kapacita je nově na léto nastavena na 2 účastníky na lekci!

Přes léto pro vás máme plnou nabídku - 12 lekcí týdně! A vybrat si může opravdu každý. Pestrost našich lekcí je zárukou, že si vždy vyberete, na co budete mít náladu - od jemných lekcí přes silovější, ale stále klidnou power jógu, k dynamickým lekcím. Nabízíme i speciální lekce jako je jóga pro rodiče s dětmi, regenerační jin jóga a také programy Les Mills - Body Balance (kombinace tai-či, jógy a pilates) a Barre (lekce koncipovaná jako baletní trénink, kde posílíte nejen střed těla, ale vnesete do vašich pohybů i ladnost).

Na léto jsme navíc zařadili kurz ranní jógy s Martinou, který probíhá vždy ve čtvrtek od 7:15 až do 26.8.. Zbývající lekce kurzu si můžete rezervovat kdykoliv v průběhu léta za zvýhodněnou cenu 145,- za lekci nebo můžete dorazit na jednotlivé lekce za 150,- za lekci.

Nenechte studio přes léto prázdné! Bylo prázdné dlouhé měsíce a teď potřebuje vaši přítomnost, aby mohlo dále poskytovat příjemnou klidnou atmosféry, kde najdete čas sami pro sebe, zažijete pocit sdílení a načerpáte novou energii.

Těšíme se na vás, vaše úsměvy a radost z pohybu!