JÓGA PRO (VĚČNÉ) ZAČÁTEČNÍKY

24.08.2022

Chcete začít s jógou? Byli jste na pár lekcích, ale stále máte pocit jógového začátečníka? Máme pro vás další běh KURZu PRO (VĚČNÉ) ZAČÁTEČNÍKY - startuje 15. 9. 2022!

Kurz s Lindou bude vždy ve ČTVRTEK od 19:30 a bude trvat 11 týdnů od 15. 9. do 1. 12. 2022 (17. 11. se lekce nekoná). V rámci kurzu máte možnost 2 náhrad v týdnech navazujících na kurz (8. 12. a 15. 12.).

Kurz je postaven na postupném zvědomování si svého těla a prožívání, objevování svých možností nejen na fyzické úrovni a prohlubování pocitu radosti ze své jógové cesty.

Postupnými kroky se zaměříme na rozvoj flexibility a síly celého těla. Ukážeme si základní provedení jednotlivých pozic, jejich obměny a procítíme celkový vliv na organismus. Na kurzu se naučíte v pozicích volně dýchat i plynule přecházet z pozice do pozice.

Jednotlivé lekce budou vedeny tak, aby v nich všichni našli to, co potřebují a neměli pocit, že nestíhají. Díky pravidelné praxi je možné pocítit daleko rychlejší a intenzivnější pokrok nejen na fyzickém těle (protažení svalů, uvolnění kloubů, posílení středu těla), ale i zažít zklidnění rozvibrovaných nervů, úlevu od stresu a najít rovnováhu mysli a harmonii v duši.

Kurz je vhodný i pro absolventy předchozích kurzů, neb je veden jinou lektorkou, tedy můžete vnímat jógu přes jiného učitele a rozšířit si obzory novým vedením, novou perspektivou.

Linda Nejezchlebová je zkušená lektorka jógy a mnohem víc, co si můžete přečíst na jejích webových stránkách: https://www.refresh-yoga.cz

Cena kurzu 2.200,-.

Rezervace v našem rezervačním systému: https://peaceyoga.isportsystem.cz/