JÓGA PRO DĚTI 9 - 13 LET

05.04.2022

I když je jóga jen jedna, "dospělá a dětská jóga" mají téměř vše odlišné. Proto jsme pro vaše ratolesti otevřeli lekci jógy pro děti! Koná se každé úterý od 15h.

Do dětské jógy je potřeba vnést trochu více hravosti a dramatiky, častěji měnit činnosti rychlé a klidné. Lekci dětské jógy přizpůsobujeme věku a tím pádem i možnostem dětí. Cvičení obohacujeme o vyprávění příběhů,
čímž vtáhujeme děti na chvilku do jiného světa, lépe zaujmeme jejich pozornost a podporujeme jejich fantazii. Jednotlivé pozice (cviky) zpravidla pojmenováváme podle zvířat a věcí, které děti znají (např. pozice dítěte pro dítě může být matoucí ;)).


Může si dítě jógou ublížit?
Pokud dítě do ničeho nenutíme a "nehecujeme" ho, je cvičení jógy stejně bezpečné, jako jiné pohybové aktivity. Jóga pro děti přirozeně vynechává pokročilé dechové techniky, zádrže dechu a dlouhé výdrže v pozicích. Zohledňuje se nejen věk dětí, ale i jejich aktuální stav.

Kurz

Tříměsíční kurz (duben - červen) začíná 5.4.2022 a trvá až do 21.6.2022, pokud jste nestihli začátek, můžete do něj naskočit kdykoliv později příp. zkusit i lekci jednorázově - přihlášení na kurz je ale cenově zvýhodněno. Celý kurz stojí 1.950,- (tedy 150,- za lekci), lekce jednorázově pak 160,- CZK.

Kurz pro své dítě rezervujte přes svůj uživatelský profil v našem rezervačním systému: https://peaceyoga.isportsystem.cz/  při rezervaci zadáte jméno dítěte.