Angličtina (s) pohybem pro děti

27.08.2020

Unikátní koncept spojení výuky angličtiny a pohybu pro děti je založený na myšlence aktivaci těla i mysli a rozproudění energie na začátku a následně díky tomu snazší koncentraci na výuku.

Pohybově-výuková lekce je rozdělena do dvou bloků. V prvním bloku se děti zábavnou formou zahřejí pohybem a protáhnou sezením ve škole ztuhlé svaly. Druhý blok je věnován výuce angličtině formou konverzace vždy na konkrétní téma tak, že se dětem přirozeně rozšiřuje slovní zásoba a učí se v angličtině mluvit, používat jí prakticky.

English in motion

Děti: 8 - 10 let

Angličtina: úroveň bude uzpůsobena úrovni přihlášených dětí, celá lekce včetně pohybové aktivity je vedená v angličtině

Kdy: ČTVRTEK 15 - 16h

Kurz: 17. 9. - 17. 12. 2020

Cena: 2.000,- CZK

Kde: Peace Yoga Studio, Petržílkova 2589, Praha 13 (3 min chůze od metra B-Hůrka)

Přihlašování do 13.9.2020 na email info@peaceyoga.cz.

Kurz bude otevřen při minimálním počtu 10 dětí. Maximální kapacita 15 dětí.

Lekce povede Jiří Urban, který má bohaté zkušenosti s výukou angličtiny a zajišťováním sportovních aktivit pro děti i dospělé.

Jiří po absolvování střední průmyslové školy odjel do Austrálie, kde na Sydney City College studoval 2 roky angličtinu, potom žil 4 roky v USA, kde v Palo Alto pracoval jako konzultant pro společnost De Mattei a zároveň se jako babysitter staral o děti.

Od roku 2005 pracoval pro Meridian International School v Praze (výuka anglického jazyka, koordinace školních a mimoškolních sportovních a jazykových aktivit) a od roku 2018 působí jako učitel angličtiny v ZŠ Mládí na Praze 13. Paralelně tomu vede firemní kurzy angličtiny pro dospělé.

Jiří mluví s dětmi pouze anglicky, je pro ně přirozenou autoritou a dokáže je zaujmout. Jiří rád jezdí na kole, rád lyžuje a chodí po horách; má své vlastní děti, nyní 9 a 14 let.

Certifikace a další vzdělání:

2003 CAE, Cambridge Advanced English exam (umožňuje učit angličtinu v zahraničí)

2009 - 2012 Metropolitní Univerzita Praha, Mezinárodní vztahy, titul Bc.