Aktualizace podmínek pro lekce ve studiu

23.05.2021

Děkujeme, že jste s námi po dlouhých měsících v prvním týdnu otevřeli studio, vážíme si vaší návštěvy. Vážíme si i, že s námi zůstáváte online. Vzhledem k novému usnesení vlády z pátku 21.5. skrz podmínky fungování současného světa platných od 24.5. se trochu mění i podmínky pro vstup na studiové lekce.

Stále platí, že na lekcích je omezená kapacita a účast na lekci je podmíněna skutečností, že se cítite zcela zdrávi, a prokázáním se buď negativním výsledkem antigenního testu (ne starším než 72 hodin) nebo PCR testu (ne starším než 7 dnů) nebo proděláním onemocnění covid-19 NOVĚ v posledních 180 dnech (samozřejmě nejdřív po ukončení izolace) nebo NOVĚ od aplikace první dávky očkování proti covid-19 (v případě dvoudávkové vakcíny) uplynulo 22 dnů (ale ne více než 90 dnů, pokud nebyla aplikovaná druhá dávka), u jednodávkové vakcíny zůstává v platnosti 14 dní po aplikaci vakcíny.

Potvrzení mějte u sebe v elektronické či papírové podobě a předložte lektorovi po příchodu do studia. Pokud nemáte jiné potvrzení, můžete použít čestné prohlášení. Antigenní testování se pro mnohé z nás stalo již běžnou součástí života, je jednoduché, rychlé a bezplatné (zdarma pro všechny 1x za 3 dny) a tak věříme, že nebude omezující ani pro fungování studia. Dodržováním těchto podmínek i používáním dezinfekcí atp. se snažíme vytvořit prostředí, ve kterém se u nás budete cítit naprosto bezpečně.

Na lekce se rezervujte standardně v našem rezervačním systému, odhlášení z lekce ve studiu je možné bez úhrady lekce nejpozději 4 hodiny před jejím začátkem (vzhledem k omezené kapacitě chceme umožnit případným náhradníkům účast na lekcích). Online lekce pokračují tak, jak jsme slíbili, až do konce června.

Děkujeme ze srdce vám všem, kteří jste s námi již 8. měsíc online nebo se s úsměvy na tvářích vracíte do našeho milého studia.