Lukáš Kamenský

01.07.2021

Z Lukáše je v každém směru cítit škola Vaška Krejčíka, power jógou vás provede hřejivým hlasem a poskytne vše, co ryzí power jóga nabízí.

"Mé první setkání s jógou proběhlo v roce 2016. Bylo to v době, kdy jsem na doporučení služebního lékaře hledal pohybovou aktivitu jako kompenzaci k silovým sportům. Jóga mě okouzlila hned na první lekci a s každou další lekcí jsem pociťoval na svém těle a mysli její blahodárné účinky. Lze říci, že setkání s jógou byla láska na první rozložení podložky.

Postupem času jsem zjistil, že jóga může mít mnoho tváří a každý si v ní může najít to své. Někdo hledá zklidnění, odpočinek, protažení či naopak fyzickou zátěž v podobě dynamických či silových stylu jógy. Se stále častějším praktikováním jógy přišla i touha po větším množství informací o józe jako celku.

Po vyzkoušení různých stylů mi nejvíce učarovala powerjóga. Praxe powerjógy v sobě skrývá kombinaci síly, výdrže, dynamiky, ale také následné uvolnění těla a pozitivní vliv na psychiku člověka. To jsou všechno oblasti, které je důležité posilovat pro každodenní rytmus života. Proto rád předám své pozitivní zkušenosti s powerjógou dál."


Na kterých lekcích se potkáme:

Pátek 17:00 Power jóga

Sobota 9:00 Fit & Slim jóga


Lektorské výcviky

2020 Instruktor Power jógy - lektorský výcvik, Power Yoga Akademi / Energy studio Václav Krejčík