Eva Fousová

01.07.2020

Eva má krásnou auru laskavosti, díky které se s ní od prvního okamžiku cítíte skvěle!

Jsem společenská žena milující sdílení, která zároveň nedá dopustit na svůj prostor a potřebuje čas sama pro sebe. Během posledních let jsem žila na mnoha různých místech v různých zemích, vyzkoušela si život ve městě i v horách a i přes mou lásku k přírodě jsem se po více jak deseti letech vrátila do Prahy. Kromě jógy mě baví trávit čas v přírodě, ráda jezdím na kole, jsem v horách a snažím se poznávat sama sebe.

Některé moje lekce jsou dynamické a plné síly, jiné jsou klidnější a pomalejší. Hlavní pro mě je respektování individuality každého člověka. Přeji si, aby z lekcí každý odcházel s pocitem radosti, klidu a pohody na těle i duchu.

​Jóga mě baví a naplňuje tím, že se týká vlastně každé chvíle našeho života. Ať už je to fyzická praxe na podložce, nebo kultivování mysli a práce s dechem, což se dá praktikovat v podstatě kdekoliv. Miluju pocity zvnitřnění a plynutí, které jóga přináší. Představuje pro mě cestu a jsem neskutečně vděčná, že jsem se na ní mohla vydat. Každý den mi nastavuje zrcadlo a posouvá mě na té cestě dál.

​Když zrovna nelektoruji jógu, učím děti i dospělé (hlavně angličtinu), povídám si s kamarády o životě, hraju deskovky, jezdím na kole, na lyžích, tančím, chodím po horách, objevuju zákoutí světa i duše, dýchám, žiju. :)


Na kterých lekcích se potkáme:

Čtvrtek 18:00 Jóga pro (věčné) začátečníky (kurz)

Čtvrtek 19:15 Jemná jóga