RELAX RITUÁLY

Jako doplněk k lekcím jógy jsme pro vás připravili relaxační rituály.

Bylinné  a květinové rituály objednávejte prostřednictvím rezervačního systému nebo  telefonicky na 725 979 612 či e-mailem na info@peaceyoga.cz.  Rituál Su-Jok objednávejte prosím jen telefonicky a nebo e-mailem.

Bylinný rituál

Rituál inspirovaný starodávnou indickou Ájurvédou Vás přenese do světa bylinek a olejů. Těšit se můžete na olejovou masáž Abhyanga, kdy teplým olejem vyživíme pokožku Vašich rukou a prohřejeme svaly a klouby.  Po té Vás čeká nanesení bylinného pudru namíchaného speciálně podle Vašeho přání. Dáte přednost citronové trávě, levanduli, sedmikrásce, heřmánku, růži anebo černému čaji či šalvěji?

Součástí rituálu je   přírodní péče o nehty.

Rituál bez barevné výživy na nehty: 60 minut, cena 590 Kč

Rituál včetně barevné výživy na nehty: 90 minut, cena 790 Kč

 

Květinový rituál

Máte raději čínský jasmín nebo egyptskou pelargonii? Je jen na Vás, kterou květinu si vyberete. Květinový rituál je luxusní péče o Vaše ruce doprovázená jemnou relaxační masáži ramen, šíje a hlavy.  Vaše ruce budou hýčkány teplými zábaly, peelingem, lázní s minerálními kameny a vyživením pokožky voňavým máslem. Během celého rituálu si budete užívat aromaterapie.

Příjemnou tečkou na konec je přirozená péče o nehty. Proceduru lze rozšířit o aplikaci barevné výživy na nehty.

Při květinovém rituálu se používají ty nejkvalitnější kosmetické produkty značky SPARITUAL, u kterých oceníte jejich výhradně rostlinné a přírodní složení, netestování na zvířatech, přísné respektování zásad Fair Trade.

Rituál bez barevné výživy na nehty: 60 minut, cena 690 Kč

Rituál včetně barevné výživy na nehty: 90 minut, cena 890 Kč

 

Asijská terapie SU-JOK

Dopřejte si blahodárnou asijskou masáž dlaní a rukou, která Vám zlepší náladu, pomůže od únavya navíc je prevencí dobrého zdraví. Tato léčebná terapie, při které jsou stimulovány reflexní body, bývá označována jako „první pomoc na ruce“, neboť uvolní svaly, podpoří tok lymfy a pomůže ulevit při bolestech.  Procedura je ukončena vyživením prohřáté pokožky rukou a vklepáním přírodního parfému. Používáme českou certifikovanou kosmetiku Nobilis Tilia.

Terapie trvá 60 minut a cena je 590 Kč.

 

Rituály budou v našem studiu k dispozic od 1. 6. 2019. Je nutno se předem objednat na telefonním čísle 725 979 612 nebo na info@peaceyoga.cz